mada
šaltinis: unsplash
KAS YRA MADA?

Mada – tai tam tikras standartas, kuris susikuria visuomenėje neaišku kodėl, neaišku iš ko. Jai tereikia susiklosčiusių ypatingų sąlygų, didelio įvykio, aštraus kieno nors pasakyto žodžio, mielo komplimento. Mada atspindi mūsų gyvenimo būdą, kultūrinius, socialinius, politinius įvykius. Mada visada kinta priklausomai nuo laiko, nuo visuomenės požiūrio į įvairius dalykus. Mada turi tendenciją grįžti, pasikartoti, tik su kitais elementais, su naujomis technologijomis, bet ji vis ta pati. Mada yra individualumo išraiška, mada – meno sritis. Norim mes to ar ne, bet mada yra kiekvieno mūsų gyvenimo dalis. Naujos dizainerių tendencijos, įkūnytos daiktuose, požiūryje, pasiekia mus ir mes juos naudojame. Esame mados kūrėjai, sekėjai, vartotojai. Sekti madą nėra blogai, tik kartais reikia suprasti, kad galime tapti ir karikatūra, todėl saikas ir supratimas madoje, taip pat būtinas.

Taigi mada gali būti tam tikras kiekvieno žmogaus pasirinktas būdas – būdas būti savimi, išreikšti save gyvenimo stiliumi. 

KAS YRA STILIUS?

Stilius – tai žmogaus maniera, išsiskyrimas tarp kitų, tam tikroje gyvenimo situacijoje. Stilių susikuri pats arba kažkas jį sukuria tau. Stilius gali pabrėžti tavo asmenybę, išvaizdą, požiūrį, gyvenimo būdą, profesiją. Stiliuje svarbiausia yra žmogaus pojūčiai, jo jausmai, harmonija su gamta, jo pasaulio supratimas. Vienas iš stiliaus kūrybos ir išraiškos įrankių yra drabužiai. Stilius, puošyba nėra tuštybių mugė. Tai tavo gyvenimo spalvos, emocijos, nuotaika. Tai galima išreikšti rūbuose. Kartais reikia įdėti daug pastangų, kad galėtum būti savimi. Prisijaukinti naują drabužį, pakeisti stilių, sulaužyti stereotipus, suvokti save iš naujo, nėra taip lengva. Gražūs žodžiai, komplimentas padeda pasijausti ypatinga, laiminga ir gražia. O, kad tai dažniau prisimintų vyrai!

Stilingas ir madingas drabužis gali pažadinti moterį ir atidaryti naujas gyvenimo duris. 

Išsirink madingus bei stilingus drabužius sau:

❤️ SUSIKURK SAVO MADINGĄ STILIŲ SU LADYBIRD.LT

 

Ladybird.