Maža juoda suknelė. Kas ją sukūrė?

Šiais laikais maža juoda suknelė  yra neatsiejama nuo klasikinio moters garderobo. Maža juoda suknelė gelbėja moterį, bet kurioje situacijoje, kai nežinai ką apsivilkti. Šią nuostabią suknelę sukūrė legendinė Koko Šanel 1926 metais savo mylimojo žūties atminimui. Ši suknelė XX amžiaus pradžioje pabrėžė juodos spalvos lakoniškumą ir slėpė moteriškus kelius.

Paprasta, bet neprasta?

Šanel madų namų vadovas Karlas Lagerfieldas yra pasakęs; “Dėvėdama juodą suknelę, moteris atrodo nei per prastai, nei per daug išsipūsčiusi.” Ir tai tikra tiesa.

Labai populiari ji tapo savo laikotarpiu dėl ekonominės padėties Europoje. Tokia paprasta suknelė kainavo pakankamai nedaug, bet turėjo daug privalumų. Ir moterys tai greit įvertino. Tais sunkiais laikais Europoje moterys norėjo atrodyti gražiai ir elegantiškai.

Maža juoda suknelė greitai pritapo kinematografijoje. XX amžiaus filmų juostose ją puikiai dėvėjo garsios aktorės Odrė Hepburn, Merilin Monro, Anita Ekberg ir kitos. Jos gerai atrodė su maža juoda suknele bet kurioje filmo situacijoje ir žavėjo visas savo gerbėjas.

Kur šios suknelės fenomenas?

Dabar ši maža juoda suknelė nė kiek “nepametė” savo populiarumo. Ji gali papildyti kiekvieną stilių ir įnešti savitą supratimą kaip panaudoti juodą spalvą. Ši spalva gali paslėpti figūros trūkumus ir vizualiai pagerinti vaizdą.

Ši suknelė labai universali ir gali įvairiai reprezantuoti moterį, žiūrint ką dėvėsi prie tos suknelės. Ši suknelė padės sukurti vis kitokį jūsų įvaizdį su skirtingais rūbų elementais ar aksesuarais.

  • Jei užsidėsite spalvotą švarkelį ir apsimausite basutes, atrodysite nerūpestingai ir kasdieniškai.
  • Jei užsimesite oversize megztinį ir apsimausite odinius batus, būsite pasiruošus keliauti.
  • Jei užsidėsite prabangius aksesuarus, priderinsit mažą rankinę, apsiausit aukštakulnius, jūs pasiruošusi į prabangų vakarėlį.
  • Taip pat puikiai tiks ilgas paltas, skrybėlė, pirštinės, liemenė…Galima derinti daug elementų, žiūrint kokia proga jūsų laukia.

Taigi, ar turite šią suknelę savo garderobe?

Išsirink savo mažą juodą suknelę čia:

🖤 LADYBIRD.LT JUODOS SUKNELĖS

 

Sėkmės!

Ladybird

Maža juoda suknelė
Maža juoda suknelė
maza juoda suknele ilgomis rankovemis
Juoda suknelė Kaa