Grąžinti prekes galima per 14 kalendorinių dienų nuo jų gavimo datos. Grąžinti internetu pirktą prekę galite tik užpildę elektroninę prekės grąžinimo formą savo pirkėjo paskyroje. Prisijunkite prie kliento paskyros, pasirinkite ”Mano užsakymai” ir paspauskite ”grąžinti”. Tik sukūrus grąžinimo formą, atsiras užsakymas. Pažymėkite varnele prekes, kurias norite grąžinti ir kiekį, pasirinkite grąžinimo tipą, parašykite grąžinimo priežastį ir paspauskite ”išsiųsti prašymą”. Jei užklausa sėkmingai pateikta, ją galėsite matyti skiltyje ”prašymas grąžinti” kairėje. Prašome sulaukti Ladybird.lt prašymo patvirtinimo.

Jeigu norite atšaukti savo užsakymą, tai galite padaryti per 3 valandas nuo užsakymo pateikimo. Informacijos skiltyje paspauskite ‘Parašyk mums’ ir nurodykite, kad norite atšaukti užsakymą.

Kokybiškų prekių grąžinimas vykdomas remiantis Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2001-06-11 nutarimu Nr. 697 patvirtintu ”Mažmeninės prekybos taisyklių nustatyta tvarka”. Tokiu atveju prekių grąžinimo išlaidos nėra kompensuojamos. Grąžinamas siuntinys turi būti registruotas.

Prekių grąžinimas iš užsienio yra pirkėjų atsakomybė. Grąžinti galima išsiuntus pakuotę registruotu paštu su siuntos sekimo numeriu, taip pat tik užpildžius grąžinimo formą savo paskyroje.

Ladybird.lt prekių nekeičia, galimas tik grąžinimas. Grąžinkite netikusį dydį ir darykite užsakymą iš naujo.
 

Grąžinti adresu:

Ladybird
Lentpjūvių g. 13
Panevėžys, LT-35114
Lietuva (Lithuania)
tel. +37064187019

Grąžinti LP express paštomatu adresu: Panevėžys, LIDL, Smėlynės g/112A, paštomato nr.35113   Tel. 864187019

Grąžinti Omniva paštomatu: Panevėžys, Norfa, Smėlynės g.85, paštomato nr.77716   Tel. 864187019

Grąžinti DPD paštomatu: Panevėžys, Norfa, Smėlynės g.85, paštomato nr.35110   Tel. 864187019

Grąžinama prekė turi būti:

  • Nenešiota ir be išorinių dėvėjimo ženklų;
  • Supakuota į tinkamą pakuotę, kuri apsaugotų nuo sugadinimo jos transportavimo metu;
  • Su visomis gaminiui skirtomis etiketėmis ir nepraradusi prekybinės išvaizdos;
  • Grąžinimo siuntinyje turi būti pirkinio sąskaita faktūra.

Pinigai bus grąžinami į jūsų sąskaitą per 14 darbo dienų (LR Civilinio kodekso 6.22811 straipsnio 2 dalis), kai prekės pasieks pardavėją. Jei bus pažeistos grąžinimo sąlygos, pinigai nebus grąžinami.

Kuršių Nerijos gyventojams grąžinimas galimas Omniva paštomatu.