Stiliaus idėjos ir jų įvairovė susikuria dėl skirtingo žmonių požiūrio, pomėgių ir gyvenamosios vietos. Kuo įdomios stiliaus idėjos bei jų įvairovė ir kaip jos galėtų būti suskirstytos? 

granzo stilius
Granžo stilius

Oda, spaudės, metalinės detalės, brutalūs aksesuarai – tai ultramodernus granžo stilius. Motociklisto ir rokerio uniforma tinka ir merginoms. Tereikia tokią uniformą suminkštinti moteriškomis detalėmis, patrumpinti rūbų ilgį.

stiliaus idėjos
Miesto gatvės stilius

Tai kokybiški paprasti patogūs rūbai papildyti įvairiais nebrangiais aksesuarais. Medžiagos įvairios faktūros, vyrauja komfortas. Integruojami populiarūs klasikiniai printai, įvairūs siluetai. Pagrindinė sąlyga – viskas turi jums tikti ir atitikti jūsų norus.

Prepi stilius
Preppistilius

Tai stilius, atsiradęs Amerikoje 1950 metais. Stilius atstovauja elitinių mokyklų studentų, koledžų moksleivių rūbus. Preppi– tai maišytas smart casualir verslo stilius. Rūbai – vilnos mini sijonai, liemenės iš tvido, krakmolyti marškiniai, plisuoti sarafanai, polo marškinėliai, megztiniai. Tai elitinio paauglio studento stilius.

avantgardo stilius
Avantgardinis stilius

Šis stilius – tai taisyklių nepaisymas. Drąsūs eksperimentai, drąsios rūbų kombinacijos, tai keisti spalvų deriniai, neįprasti aksesuarai, įdomūs siluetai, asimetrija, sunkios faktūros medžiagose. Pamirškite derinimą ir rinkitės kas jums patinka, pasitikėkite savo intuicija!

Minimalistinis stilius
Minimalizmas

Nėra dekoro elementų, jokių spalvotų printų, tikslios linijos, švarių spalvų gama. Minimalizmas, tai nebūtinai asketiški rūbai. Tai tiesiog savita intuicija, pasirenkant rūbus, vadovaujantis principu mažiau yra geriau. Pastelinės spalvos, laisvas siluetas ir tiesiog paprastumas.

Spalvu bloko stilius
Spalvų bloko stilius

Spalvų blokas – tai spalvos tavo rūbuose. Pasirinktos jos būna 3 arba 4. Spalvos turi derintis, rūbai dažniausiai vienspalviai ir lakoniški, nėra printo. Gerai merginų pritaikoma gatvės stiliuje.

konstruktyvus stilius
Konstruktyvus stilius

Šiam stiliui būdingos skulptūrinės formos taikymas. Griežtos linijos, aiškus siluetas. Siūlės pabrėžia rūbo struktūrą, konstrukciją ir geometriją, taip pat moters figūrą, kuri nešioją šį rūbą, pasiūtą pagal šį stilių.

Futuristinis stilius
Futurizmo stilius

Papuliarėjantis kosminis – plieninis stilius, su metalo blizgesiu, nestandartinėmis formomis, išdidintais dekoro elementais. Blizgančios sagos, blizgios medžiagos, asimetrija, iškirpimai, įdomūs silueto sprendimai – tai, kas žavi originalumu.

Skandinaviskas stilius
Skandinaviškas stilius

Lakoniškas, šiaurietiškas, atpalaiduojantis stilius. Jis tinka moterims, kurios mėgsta komfortą, minimalistišką, patogų ir šiltą oversize stilių.  Vyrauja pasteliniai tonai, paprastumas. Šis stilius giminingas minimalistiniam stiliui.

eko stilius
Eko stilius

Tai tiems, kurie mėgsta sveiką gyvenimo būdą ir rūpinasi aplinka. Natūralumas – pagrindinis kriterijus. Apranga gali būti spalvinga iš natūralios medžiagos. Svarbu, kad būtų pagaminta taupant gamtos resursus, minimalistiškai kenkiant gamtai.

Ar kuris nors stilius tau prie širdies ir norėtum išbandyti? Galbūt kai kurios detalės patraukė akį ir ieškai panašių aksesuarų?

UŽSUK Į LADYBIRD DRABUŽIŲ PARDUOTUVĘ IR SUSIKURK SAVITĄ STILIŲ ČIA :

❤️ LADYBIRD.LT DRABUŽIŲ PARDUOTUVĖ

Sėkmės,

Ladybird