Tavo stilius – koks jis? Dažnai galvojama, kad mes gimstame, turėdami pajautimą stiliui. Taip nėra. Stilių mes išsiugdome. Tavo stilius yra įgūdis, darbas, kurio galime išmokti. Ir kuo anksčiau susiduriame su stiliumi, kuo daugiau praktikuojamės, tuo daugiau įgijame žinių ir tuo labiau pasitikim savimi.

Pajautimas stiliui yra kaip intuicija. Tagi kaip ugdyti savo stilių, nuo ko pradėti?

STEBĖK, DOMĖKIS

Pirmas žingsnis – būk smalsi. Domėjimąsis kitų moterų stiliais yra puiki patirtis, kad atrastum savo stilių. Būk dėmesinga moterų aprangai, atidžiai stebėk, “treniruok savo akį”, kad pamatytum įvairius aprangos aspektus. Domėkis internete, skaityk knygas.

SUSIKURK NUOTRAUKŲ KOLIAŽĄ

Susikurk “Pinterest” paveikslėlių koliažą ir išaugok tau patrauklios išvaizdos nuotraukas. Net jei nesi tikra dėl išvaizdos, kuri tau patinka, pridėk tą nuotrauką įkvėpimui. Kai turėsi didelę nuotraukų kolekciją – peržiūrėk. Kuo jos panašios? Kuo jos tau patiko? Spalvos, elementai? Kokio stiliaus šie elementai?

SPINTOS TURINIO REVIZIJA

Paimk drabužius iš savo spintos ir pabandyk juos sudėlioti, sugrupuoti naujai, panašiai kaip nuotraukose koliaže. Būk drąsi, bandant pasitaiko klaidų. Bet iš klaidų mokomasi. “O kas jeigu?”…tai dažnai greičiausias būdas sužinoti kas tau patinka.

NEBIJOK KOPIJUOTI

Galima pamėgdžioti kieno nors stilių. Taip dažnai būna, kai mokomės mokykloje, universitete, kai stengiamės atrasti savo stilių. Kopijuoti nėra blogai, tai greičiausias būdas išmokti stiliaus triukų.

SAVIANALIZĖ

Fotografuok save,  daryk “selfius”. Tai greitas būdas sužinoti ar tau tinka, ar tau patinka. Matydama save nuotraukose, gali būti objektyvesnė, nei žiūrėdama į veidrodžio atspindį.

Puikus stilius gali būti sukurtas už bet kokią kainą. Nebūtina turėti didelę sąskaitą banke.

Stilių įvairovė yra didelė, svarbiausia nepasiklysti ir atrasti, susikurti savo.

Pamąstymas pabaigai;

tai koks tas tavo stilius? Kaip jį apibrėžtum? Gal jų keletas? Ir kokie šiuo metu vyraujančių stilių elementai tiktų prie tavo pasirinkto stiliaus?

Jei nori sužinoti daugiau apie skirtingus stilius, kaip juos komponuoti, dalinames “Pinterest” nuoroda su jau paruoštomis stiliaus idėjomis:

🎨 LADYBIRD.LT PINTEREST STILIAUS IDĖJOS

 

Sėkmės!

Ladybird.

Boho stilius balta romantiška suknelė laiminga mergina su skrybėle ir raudonos aguonos
Boho stilius, šaltinis: pexels
Berniukiškas tomboy stilius mergina su paltu mieste
Tomboy stilius, šaltinis: pexels