Stiliaus idėjos ir jų įvairovė susikuria dėl skirtingo žmonių požiūrio, pomėgių ir gyvenamosios vietos. Kuo įdomios stiliaus idėjos bei jų įvairovė ir kaip jos galėtų būti suskirstytos? 

Oversize stilius
Oversize stilius

Šio stiliaus devizas – paprastumas ir patogumas. Didelio dydžio drabužiai gali tarnauti įvairiais metų laikais, suteikti komfortą. Jie verčia jaustis be galo patogiai, sukuria laisvumo pojūtį. Šio stiliaus rūbus plačiai galima pritaikyti kituose stiliuose.

Safari stilius
Safari stilius

Kai kurie stiliai gyvuoja gana ilgai, vienas iš jų – safari stilius. Safari – medžioklė Afrikos platybėse. Stilius, kuris turi medžioklės elementų drabužiuose, papuliarus ir dabar. Spalvos rausva, xaki, ruda, pilka. Didelės uždėtinės kišenės, didelės sagos, diržai, kelnės, šortai. Pasiruoškim į liūto medžioklę džiunglėse!

Stiliaus idėjos
Boho stilius

Laisvė, meilė, lygybė, gamta! Etniniai, elementai, spalvų gausumas, nėriniai, ornamentai, gamtos augalų motyvai, laisvi rūbai – tai boho. Tai ne tik vasarinis stilius. Šaltą sezoną galima užsimesti oversize dydžio rūbų, juos sluoksniuoti.

laisvas stilius
Komforto stilius

Patogūs megzti drabužiai, trikotažo palaidinės, kašemiro kostiumėliai. Tai komfortiški namų drabužiai, sportiniai kostiumai kurie šiuo metu įgavo didžiulį populiarumą. Jie įgavo tarsi antrą kvėpavimą mūsų gyvenime.

Lady stilius
Lady Like stilius

Tikras angliškas aristokratiškas stilius! Elegantiški kostiumėliai, prigludusios suknelės, siauri sijonai, kojinės, skrybėlės, pirštinės, aksesuarai. Tiesiog elegantiškas karalienės stilius. Toks stilius gali pasitarnauti restorane vakarienėje, teatre.

ilgas melynas sijonas
New Look stilius

Moteriškas romantiškas stilius, kurio pradininkas garsus modeliuotojas Kristianas Dioras. Tai pats moteriškiausias stilius visoje istorijoje. Buvo sukurtas po antro pasaulinio karo, kai norėjosi palikti karo laikų uniformas. Stiliaus simbolis – smėlio laikrodžiosiluetas. Devyniolikto amžiaus romantizmas, platūs sijonai, šviesūs tonai.

Granžo stilius
Gotų stilius

Stilius, kuris atspindi jaunimo subkultūros požiūrį aprangoje ir išvaizdoje. Tai juodos spalvos dominavimas, drapiruotė, aprangos formos sunkumas, aristokratiškumas. Stilius drabužiuose išreiškia sunkią dvasinę nuotaiką.

Militaristinis stilius
Militaristinis stilius

Kariškas funkcinis stilius yra patogus, todėl naudojasi populiarumu daug metų. Griežtas sukirpimas, daug kišenių, žemės spalvos primena safarį stilių. Šio  stiliaus rūbai taip pat rado vietos moteriškame garderobe. Kariški elementai gali atsispindėti kelnėse, liemenėse, paltuose.

dandy stilius
Dandy stilius

Tai stilius, kuris asocijuojasi su geros kokybės nepriekaištingai pasiūtais vyriškais rūbais. Kaip ir militaristinis stilius, dandy stilius į moterų pasaulį atėjo iš vyriško pasaulio. Įvairios faktūros švarkai, griežto stiliaus marškiniai, kaklaraiščiai, peteliškės, skrybėlės demonstruoja dendy vyrišką stilių, ir moteriškam stiliui priduoda stabilumo ir pasitikėjimo.

Glamuro stilius
Glamūro stilius

Tai, kas moteriška, priglunda, saldu, blizga. Tai paskutiniu metu nelabai mėgstamas stilius.  

Tačiau šio stiliaus elementai yra plačiai paplitę kituose stiliuose, naudojami moterų įvairiomis progomis ir gali įnešti į garderobą naujų spalvų.

Ar kuris nors stilius tau prie širdies ir norėtum išbandyti? Galbūt kai kurios detalės patraukė akį ir ieškai panašių aksesuarų?

UŽSUK Į LADYBIRD DRABUŽIŲ PARDUOTUVĘ IR SUSIKURK SAVITĄ STILIŲ ČIA :

❤️ LADYBIRD.LT DRABUŽIŲ PARDUOTUVĖ

Sėkmės,

Ladybird