Šventinės suknelės – kurias pasirinkti apsirengti žiemos šventėms? Su kokia suknele sutikti šventes? Ir kas šių metų sandūroje bus stilinga, madinga ir gražu?

Iki švenčių liko visai nedaug. Šiais metais dizaineriai siūlo apsirengti pačiomis puošniausiomis suknelėmis. Taigi, pirmyn!

Auksinė ir sidabrinė suknelės

Brangūs metalai valdo mus! Jų spindesys rūbuose akina mus. Blizgančios spalvos geltona, pilka, juoda, balta, raudona… Koks spalvos blizgesys ir prabanga patinka jums? Prie suknelės tinka šviesus paltas arba baltas švarkas. Ir jūs nuostabi!

Suknelė Amber
Vakarinė suknelė Eve
Suknelės su kutais ir plunksnomis

Ekstravagantiškos plunksnos ir ilgi kutai puošiantys suknelių kraštus, ar tiesiog suknelė iš kutų ar plunksnų. Šių dekoro elementų tylus žiugždenimas einant, sukuria lengvumo ir lingavimo įspūdį.

Blizgios suknelės

Nauji Metai, tai šventė, kai gali leisti sau blizgėti visa apranga. Siuvinėti žvyneliai, tam labai tinka. Tinka smulkūs, stambesni, spalvoti ir monochrominiai. Jie atspindi šviesą ir sukuria atspindžio žaismą rūbuose.

Suknelė Juodoji Magija
Suknelė Party
Peršviečiamos suknelės

Tai tikrai drąsus iššūkis vakarėlyje. Bet nebūtina, kad visi rūbai būtų peršviečiami. Užtenka ir kai kurių detalių, pavyzdžiui, rankovės. Peršviečiama medžiaga sukuria seksualumo įvaizdį.

Veliūrinės suknelės ( aksomas, „barchatas“)

Jį myli visos moterys. Minkštas, švelnus, paslankus, gražiai krentantis. Veliūro matinis paviršius atspindi šviesą. Prie šios medžiagos tinka nėriniai, plunksnos, kristalai. Viskas, kas prabangu. Tikras glamūras!

Žvėrių kailio rašto suknelės, print’ai

Žvėrių kailio print’ai vėl grįžo. Leopardo, tigro kailių raštai vėl puošia vakarines sukneles. 

Purpurinė veliūrinė suknelė
Suknelė Venus

Pasirinkti tikrai yra iš ko. Svarbiausia gera nuotaika ir tikėjimas pasirinktu savo įvaizdžiu.

Išsirink savo šventinę suknelę nuorodoje apačioje :

👗 LADYBIRD.LT ŠVENTINĖS SUKNELĖS

Sekmės!

Ladybird